Kvaliteetsed ja kasutatud kodumasinad säästavad Sinu raha!

Started by tomsinikas, 06-07-2016, 07:34:22

« eelmine - järgmine »
Go Down

tomsinikas

Usun, et Sulle meeldib ka kui toit säilib külmikus kauem. On suur vahe, kas eilne lasanje või hakkliha ülehomseteks kotlettideks peab ära olema kasutatud juba täna või on sellega võimalus aega kokku hoida. Samal moel on üks hea sügavkülmik mõnusaks abimeheks nii toidugurmaanile, laupäeva õhtusele jäätisega maiustajale, suure pere kodukokale või smuutimeisterdajale sest seal on hea talletada suvel korjatud marju, värsket liha või ka jääkuubikuid reedeõhtuseks üllatuspeoks. Aga kust seda moodsat külmikut rahakotisõbraliku hinna eest otsida?

Triinu kasutatud kodumasinad on juba kaua tuntud olmetehnika turul. Meilt saab abi nii ajahädas koduperenaine kui taskukohasemat diili otsiv noorpere või tudeng. Meie valikust leiab kasutatud pesumasinaid, pesukuivateid, külmikuid, sügavkülmikuid, jahekappe, elektripliite, ahjusi, nõudepesumasinaid ja palju muud tuntud firmade valikust. Näiteks AEG, Elektrolux, Husqvarna, Bosch, Siemens, Miele, Whrilpool, Upo, Cylinda, Samsung, LG, Helkama, Candy, Hoover, Indesit, Upo, Elektro Helios, Rosenlew, Zanussi ja teiste firmade tooted on juba meie valikust läbi käinud. 

Praegusel moodsal ajal täidavad usinad kodumasinad oma ülesandeid ühtviisi hästi olenemata sellest, kas nad on kasutatud või täiesti uued. Milleks kulutada liigselt raha selleks, et omada veel ühte kõige kallimat viimse malli järgi disainitud mehhaanilist koduabilist kui sama töö teeb ära ka üks hea teise ringi masin.

Oleme tegutsenud kodumasinate valdkonnas juba 7 aastat ning seetõttu võib meie pikajalist kogemust ja valikut usaldada. Sinu ülesandeks jääb vaid valida välja sobivaim kodumasina mudel välja ning meie toimetame selle oma kullerite abil kiirelt kohale ning vastavalt vajadusele ka paigaldame. Kõikidele kaupadele anname kaasa ka 6-kuulise garantii. Kõlab nagu hea diil? Siis tee enda elu lihtsamaks ning heida Triinu Kodumasinate lehel olevale valikule kohe pilk peale!

Go Up