Foorumid.org
27-03-2017, 14:34:54 *
Tere, Külaline. Logi sisse või registreeri kasutajks.

Sisesta kasutajanimi, parool ja vali sessiooni pikkus
Teated:

Avaleht   Abi Otsi Logi sisse Registreeri kasutajaks Reklaami tellimine  
lk: [1]   Mine alla
  Prindi  
Autor Teema: Investeerimine kinnisvarasse  (Loetud 2595 korda)
raili1717
Uustulnuk

Eemal Eemal

« . Vastus: 05-03-2016, 12:23:42 »

Tere rahvas,

Mul selline küsimus, et kas teist keegi siin on korteri ostnud eesmärgiga see üürile anda ning passiivset tulu teenida?

Ootan huviga vastuseid,

R.
Logitud

rasmuskarpa
Häbelik

Eemal Eemal

« 1. Vastus: 17-03-2016, 20:25:43 »

Jah olen küll
Logitud

Liinu
Administraator
Eemal Eemal

« 2. Vastus: 18-03-2016, 11:37:00 »

Ei ole ostnud, aga olen uurinud seda pinda. Hüppeliselt rikkaks sellega muidugi ei saa, sest marginaal on suht väike. Kuid igakuiselt on abiks ja kui kõik kulud ratsionaalselt kasutada, siis ilmselt on pasiivse tulu suurendamine igati väärikas ja kasulik. Kahjuks kindlasti ei tule, ma arvan.
Logitud
ise
Administraator
Eemal Eemal

Sugu: Mees

« 3. Vastus: 19-03-2016, 00:01:57 »

Investeerimisraadios Roosaare "Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik" raamatust
http://investeerimisraadio.eu/saade-27-kinnisvaraga-rikkaks-saamise-opik/

Põhiline mis kõlama jäi oli, et kinnisvaraga teenima hakata on suuremat algkapitali ja, et kui kõiksugu remondikulud lõpuks tuludest maha arvestada ei jäägi omanikule tulu erilist.

Tean kodanikku kes rendib ise kinnisvara, et siis see kallimalt välja rentida. Ühe korteriga nõnda palju ei teeni aga samas kõik mis teenid ei lähe ka remondikuludeks.
Logitud

tomsinikas
Uustulnuk

Eemal Eemal

Sugu: Mees

« 4. Vastus: 06-07-2016, 09:16:39 »

Teema kindlasti aktuaalne arvestades, kuivõrd soodne hetkel laenu saada on ning, mis toimub üürikorterite turul. Lisaks kui tahtmist ja jaksu on, siis võib alati kaaluda lühiajaliste üürnike peale. Lühiajalise üüri tulusus peaks olema kordades suurem kui pikaajalisel, aga samas sellega kaasneb ka suurem risk ja tööd on rohkem (korteri pidev koristamine või selle organiseerimine, võtmete üleandmine jne). Kui huvi on, siis tasub proovida. AirBnB vahendusel saab täiesti kenasti üürnikke leida.
Logitud
lk: [1]   Mine üles
  Prindi  

Mine:  

MySQL PHP Serverist | Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap | Myndibaas | Kaevur | Reklaami tellimine Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Lehe loomiseks kulus 0.091 sekundit ja 20 päringut.