Investeerimine kinnisvarasse

Started by raili1717, 05-03-2016, 10:23:42

« eelmine - järgmine »
Go Down

raili1717

Tere rahvas,

Mul selline küsimus, et kas teist keegi siin on korteri ostnud eesmärgiga see üürile anda ning passiivset tulu teenida?

Ootan huviga vastuseid,

R.


Liinu

Ei ole ostnud, aga olen uurinud seda pinda. Hüppeliselt rikkaks sellega muidugi ei saa, sest marginaal on suht väike. Kuid igakuiselt on abiks ja kui kõik kulud ratsionaalselt kasutada, siis ilmselt on pasiivse tulu suurendamine igati väärikas ja kasulik. Kahjuks kindlasti ei tule, ma arvan.

ise

Investeerimisraadios Roosaare "Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik" raamatust
http://investeerimisraadio.eu/saade-27-kinnisvaraga-rikkaks-saamise-opik/

Põhiline mis kõlama jäi oli, et kinnisvaraga teenima hakata on suuremat algkapitali ja, et kui kõiksugu remondikulud lõpuks tuludest maha arvestada ei jäägi omanikule tulu erilist.

Tean kodanikku kes rendib ise kinnisvara, et siis see kallimalt välja rentida. Ühe korteriga nõnda palju ei teeni aga samas kõik mis teenid ei lähe ka remondikuludeks.

tomsinikas

Teema kindlasti aktuaalne arvestades, kuivõrd soodne hetkel laenu saada on ning, mis toimub üürikorterite turul. Lisaks kui tahtmist ja jaksu on, siis võib alati kaaluda lühiajaliste üürnike peale. Lühiajalise üüri tulusus peaks olema kordades suurem kui pikaajalisel, aga samas sellega kaasneb ka suurem risk ja tööd on rohkem (korteri pidev koristamine või selle organiseerimine, võtmete üleandmine jne). Kui huvi on, siis tasub proovida. AirBnB vahendusel saab täiesti kenasti üürnikke leida.

Go Up