Algav kiilaspäisus

Started by nelgeema, 16-11-2013, 07:54:51

« eelmine - järgmine »
Go Down

nelgeema

Lugesin täna ajalehest, et fiiberkiust tehakse "juuksepaksendajat", mida saab siis pähe raputada ja mis kestab järgmise pesuni. Kust sellist asja tellida/osta saab? Mingisuguse soetasin Tallinnast, aga see tuleb kammides maha. Kui teate, andke märku.

Liinu

Vot ei ole kuulnud ka. Kõlab nagu ühekordseks kasutamiseks parukas?..  :uskumatu:

meisel

Tuttav kasutab sellist, on jah selline pigem ühekordne asi ja parem mitte katsuda peale seda, kui on pähe raputanud... muidu kogu ilu kaob käte vahel ära :D

Liinu

Ma tahaks sellist toodet kohe oma silmaga näha. Ma ei kujuta üldse ette, milline see juustes välja võiks näha  :confused:
Äkki oleks siis hoopis kergem kõik maha ajada. Jääks mulje, nagu peakski kiilakas olema ja hõredad juuksed ei paistaks enam välja? 8) :eusa_angel:

meisel

Quote from: Liinu on 24-09-2015, 13:22:14
Ma tahaks sellist toodet kohe oma silmaga näha. Ma ei kujuta üldse ette, milline see juustes välja võiks näha  :confused:
Äkki oleks siis hoopis kergem kõik maha ajada. Jääks mulje, nagu peakski kiilakas olema ja hõredad juuksed ei paistaks enam välja? 8) :eusa_angel:

Näeb välja selline: https://www.youtube.com/watch?v=xP1r79NZqrc

Kiilakaks on jah lihtne ajada meestel, aga naistel see just esimene valik pole  :irw:

Hair building fiber on selle asjanduse nimi inglise keeles, kui huvitab  8)

Liinu

Hmm, kulukaks käheb ilmselt see värk igapäevaselt kasutada ☺

Go Up