Elu koos kasiinosõltlasega

Started by liisu123, 27-03-2009, 12:13:53

« eelmine - järgmine »
Go Down

liisu123

Tere.. Mul selline mure. Tahaksin kuulda, kas teist keegi elab või on elanud koos inimesega, kes on kasiinosõltlane. Mina seisan hetkel sellise probleemiga silmitsi ja tahaksin teada kuidas teised sellise probleemiga hakkama said, kas üldse said või mida teha, kuidas käituda? Tean et etteheidete tegemine sellises asjas ei aita, seega loodangi kuulda, mida saan ise teha oma teisepoole aitamiseks, et teda sellest pahest võõrutada  :confused:

Liinu

Mul oli vend. Mitte küll täielikult, kuid siiski. Vennal aitas see, et leidis netist tasuta portaali. Ja hakkas mõtlema nii, et saab selle raha eest, mis maha mängimata jäi, osta midagi muud.

Ega siin teised vist suurt teha saagi. Kogu muutus hakkab pihta tema enda mõtlemisest ja suhtumisest. Kui ikka ise ei tunnista, siis ei saa keegi teda nn nägijaks teha. Võib proovida pöörduda spetsialisti poole ( psüholoog )

Suht keeruline on nii soovitada, sest inimest ei tunne. See suht huupi lahmimine. Eks iseloomust sõltu väga palju see, kui palju ja kas on võimalik üldse aidata.

Igaljuhul edu paranemisel.

liisu123

Hea asi asja juures hetkel ongi see,et mees teab ja teadvustab endale  oma probleemi.Ta räägib ausalt  mulle kui ta on kasiinos käinud,sest ei taha valetada ega vassida  oma käikude koha pealt.Ja tahab  oma probleemist jagu saada,et tal enam kasiinosse asja poleks.
Aga mina.... mina ei suuda talle andestada neid käike sinna ja kukun alati etteheiteid tegema ja tönnima,vahel tundubgi et mina muudan asja veel hullemaks tema jaoks.Sellepärast siia kirjutasingi et   teada saada vist mida ise tegema peaksin et olla oma mehele rohkem abiks kui kahjuks ja ei tõukaks teda vaid rohkem kasiino poole.. :(

ailarkaljurand

Aitaks, kui oskaks. Minu tutvusringkonnas ei ole ühtegi kasiinosõltlast, ka mina ei ole. Aga sõltuvusest lahti saamiseks saab tema ise teha algust - ta peab tahtma sellest lahti saada. Kui soov oleks ja see on vägagi tugev, siis tuleb hakata otsima abi. Edu!

ise

Olen elus ühte kasiinosõltast kohanud. Muidu normaalne kuldsete kätega vend, aga jah see pahe küljes. Tänu sellele ka muidugi poolele eestile vist võlgu. Ise laenasin ka laenatud tollele päris suuri summasid... siis ma muidugi ei teadnud, et tegu kasiinosõltlasega. Selgust hakkas alles siis saama kui tuli välja, et oli ka teistelt kollegidelt enne lahkumist laenanud. Tagasi maksmine nihkus iga nädal jälle järgmisesse võis siis kadus mees sootuks ära. Aga maksis ära oma võlad kõik. Väiksemad summad topelt ilma, et keegi oleks küsinud seda. Muidugi helistas nädal aega hiljem uuesti, et oleks vaja aga kahjuks siis oli kõigil maagiliselt raha just otsa lõppenud.
Ühe võla tasumiseks panin ta endajuurde tööle veel.
A kuidas sellise vennaga peret luua .. ma ei kujuta ette. Kusagilt peaks ikka miljoneid tilkuma niisama kasiinot külastada.
A nüüd suletakse enamus kasiinosid veel ju. Mis neist sõltlastest edasi saab kui nende õnnekas suletakse.. jälle ei kujuta ette. Muutus peaks positiivne olema.

Liinu

Aga nii nagu soovitasin, spetsialist. Meie võime oletada, aga tema teab, mida räägib. Aidata saad ehk nii, et leiate koos alternatiivse tegevuse. Mis mõlemile huvi pakub. Asi peaks kindlasti olema lõbus jne.

Ja  püüa end siis kontrollida. Eks ta raske ole, aga julge peale hakkamine on pool võitu.

ise

http://www.pokerstars.net kuna tulevikus hakkavad nagunii kasiinod suuremalt jaolt netis olema siis soovitaks sellist saiti http://www.pokerstars.net/ . Seal saab oma mänguhimu tasuta ära rahuldada.

arig

Ma arvan, et suur probleem, mida teevad paljud sõltlased, on päevapealt lõpetamine. Ausalt see ei aita! Mis aitab, on enda piiramine ja mõistmine, et mängida saab ka mõistlikult. Enda piiramiseks tasuks ka lihtsalt lõpetada raha peale mängimine. Mängida saab ka täiesti tasuta, näitek kui võtad kuskilt spinne: https://kasiinoboonused.ee/tasutaspinnid/ . Aga paraku päevapealt ei saa ühtegi sõltuvust lõpetada..

Go Up