Foorumid.org
28-08-2016, 12:25:43 *
Tere, Külaline. Logi sisse või registreeri kasutajks.

Sisesta kasutajanimi, parool ja vali sessiooni pikkus
Teated:
 
   Avaleht   Abi Otsi Logi sisse Registreeri kasutajaks Reklaami tellimine  
lk: [1] 2 3 ... 10
 1 
 .: 06-07-2016, 09:34:22 
Autor tomsinikas - Viimane postitus , tomsinikas
Usun, et Sulle meeldib ka kui toit säilib külmikus kauem. On suur vahe, kas eilne lasanje või hakkliha ülehomseteks kotlettideks peab ära olema kasutatud juba täna või on sellega võimalus aega kokku hoida. Samal moel on üks hea sügavkülmik mõnusaks abimeheks nii toidugurmaanile, laupäeva õhtusele jäätisega maiustajale, suure pere kodukokale või smuutimeisterdajale sest seal on hea talletada suvel korjatud marju, värsket liha või ka jääkuubikuid reedeõhtuseks üllatuspeoks. Aga kust seda moodsat külmikut rahakotisõbraliku hinna eest otsida?

Triinu kasutatud kodumasinad on juba kaua tuntud olmetehnika turul. Meilt saab abi nii ajahädas koduperenaine kui taskukohasemat diili otsiv noorpere või tudeng. Meie valikust leiab kasutatud pesumasinaid, pesukuivateid, külmikuid, sügavkülmikuid, jahekappe, elektripliite, ahjusi, nõudepesumasinaid ja palju muud tuntud firmade valikust. Näiteks AEG, Elektrolux, Husqvarna, Bosch, Siemens, Miele, Whrilpool, Upo, Cylinda, Samsung, LG, Helkama, Candy, Hoover, Indesit, Upo, Elektro Helios, Rosenlew, Zanussi ja teiste firmade tooted on juba meie valikust läbi käinud. 

Praegusel moodsal ajal täidavad usinad kodumasinad oma ülesandeid ühtviisi hästi olenemata sellest, kas nad on kasutatud või täiesti uued. Milleks kulutada liigselt raha selleks, et omada veel ühte kõige kallimat viimse malli järgi disainitud mehhaanilist koduabilist kui sama töö teeb ära ka üks hea teise ringi masin.

Oleme tegutsenud kodumasinate valdkonnas juba 7 aastat ning seetõttu võib meie pikajalist kogemust ja valikut usaldada. Sinu ülesandeks jääb vaid valida välja sobivaim kodumasina mudel välja ning meie toimetame selle oma kullerite abil kiirelt kohale ning vastavalt vajadusele ka paigaldame. Kõikidele kaupadele anname kaasa ka 6-kuulise garantii. Kõlab nagu hea diil? Siis tee enda elu lihtsamaks ning heida Triinu Kodumasinate lehel olevale valikule kohe pilk peale!

 2 
 .: 06-07-2016, 09:16:39 
Autor raili1717 - Viimane postitus , tomsinikas
Teema kindlasti aktuaalne arvestades, kuivõrd soodne hetkel laenu saada on ning, mis toimub üürikorterite turul. Lisaks kui tahtmist ja jaksu on, siis võib alati kaaluda lühiajaliste üürnike peale. Lühiajalise üüri tulusus peaks olema kordades suurem kui pikaajalisel, aga samas sellega kaasneb ka suurem risk ja tööd on rohkem (korteri pidev koristamine või selle organiseerimine, võtmete üleandmine jne). Kui huvi on, siis tasub proovida. AirBnB vahendusel saab täiesti kenasti üürnikke leida.

 3 
 .: 30-06-2016, 13:30:24 
Autor RasmusLiira - Viimane postitus , RasmusLiira
Pakun inglise-eesti-inglise tõlkeid ja teksti toimetamist mõlemas keeles!

Olen 19-aastane Tartu Ülikooli tudeng. Põhikool läbitud Tallinna Inglise Kolledžis, keskkool Gustav Adolfi gümnaasiumi inglise keele kallakuga klassis - taust on tugev.

Oman ka C2 tunnistust (kõrgeimat taset -Cambridge Advanced English sertifikaat), olen juba aastaid pidevalt väikeses mahus tõlkeid sooritanud.

Pakkumised võib teha meilile liira.rasmus@gmail.com

 4 
 .: 08-06-2016, 20:38:22 
Autor Ninnukas - Viimane postitus , DerAxeEffekt
Olen viite neist lugenud. Tore sari.
Kui "Loomade farm" ja "1984" olid ühes köites koos, kas need lähevad kahena arvesse?

 5 
 .: 08-06-2016, 20:35:58 
Autor powerless - Viimane postitus , DerAxeEffekt
Terry Pratchett on kuramuse hea.
Minu lemmik oli "Hinge muusika".

 6 
 .: 08-06-2016, 20:35:07 
Autor mmaritza - Viimane postitus , DerAxeEffekt
Ma olen ainult ühte lugenud. "Hei, Lilli!".
Alguses oli natuke igav, kuid siis kisus paremaks.
See "Hyperaktiv"i särgiga kutt on ikka päris hirmus, kui minu käest küsida.

 7 
 .: 08-06-2016, 20:32:56 
Autor freeforever - Viimane postitus , DerAxeEffekt
Ma olen igavledes paar värssi kokku käkerdanud. Mitte, et need eriti head oleksid.
Siin on üks tähelepanuväärsem neist.

"Laine, Laine,
kas sa oleksid mu naine,
mul on päris hea maine
ja ma olen jumala kaine"

 8 
 .: 05-06-2016, 11:47:53 
Autor is123 - Viimane postitus , kasutaja
Tõenäoliselt pole te ainus kes seal sellise teeninduse sai. Eks need kes seal "tabeleid teevad" saavad ka peagi aru, et kuskil mingi viga sise jookseb.

 9 
 .: 05-06-2016, 11:37:59 
Autor is123 - Viimane postitus , is123
Tere,
Mind paneb kirjutama maapiirkondade toitlustus ja muude teeninduskohtade teeninduskvaliteet ja suhtlemisoskus. Elan Tartust mõned kilomeetrid lõuna poole Tõrvandi külas. Ja viimaste nädalate jooksul leidsin mõningad alternatiivid Tartu linnale. Aga paraku olen sunnitud suuremalt jaolt siiski jätkama teenuste tarbimist Tartus, kuna juba kahes teenusasutuses jäi selline mulje, et vajalik staff pole elementaarsetest käitumisreeglitest midagi kuulnudki.
Paar nädalat tagasi käisin Rehe Hotellist (Tõrvaandist 1km Tartu suunas) ühe teenuse tõttu, aga selle maja külastamine oli minu poolt esimene ja viimane. Sealsed administraatorid hakkasid üleolevalt pärima "Rätik kaasas?!", "Joogivesi on?!", ... . No ikka päris kummaline, et üks hotell nõuab endal asjade olemasolu, selle asemel et vajalikud asjad oleks hinna sees ja klientide jaoks valmis pandud. Ning kuuldavasti pole ma ainuke kel Rehega probleeme on olnud (uurige http://www.booking.com/hotel/ee/rehe.et.html#tab-reviews). Seega selge otsus, on Tartu linnas üks sarnane asutus kus on olemas profesionaalne meeskond.
Nüüd mõned päevad tagasi oli samuti üks mitte just kõige parem lugu. Täpsemalt on tegemist ühe söögikohaga nimega Jaoskond. Väidetavalt on seal kiire ja sõbralik teenindus. Mingi 4-5 korda olen seal söömas käinud ja kõik ok, toidukvaliteet oluliselt parem kui mingi McDonalds. Viimane kord oli ooteaeg kordi pikem kui muidu, kuna olevat olnud pikem järjekord. Uurisin korra, kui kaua läheb, et seekord on kiire. Vastuseks pistis kohalik peremees suisa räuskama, et ma käivat seal üleolevalt pärimas. Selgub, et selline on siis nende poolt väidetud "sõbralik ja kiire teenindus". Vähemalt ma mõne euro suuruseid kulutusi sellistes kohtades enam ei tee. Pikemate järjekordade vältimiseks võiks parem olla iseteenindus koos pikema letiga koos erinevate toiduainetega.
Soovitatav oleks ka maapiirkondadele tegelda oma teeninduskultuuriga, et oma klientuuri hoida.

 10 
 .: 13-05-2016, 13:07:11 
Autor Abc - Viimane postitus , Abc
Cleanwell Puhastusteenused hoiab oma pakutavad koristusteenused alati kõrgel kvaliteeditasemel. Olgu selleks suurpuhastus, akende pesu, kodukoristus või parketi õlitamine - pakume tulemust, mis õigustab Teie valikut.

lk: [1] 2 3 ... 10
MySQL PHP Serverist | Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Sitemap | Myndibaas | Kaevur | Reklaami tellimine Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Lehe loomiseks kulus 0.19 sekundit ja 17 päringut.